Арск-Информ
  • Рус Тат
  • Арча район башлыгы призына үткән турнирда батыр калган көрәшчеләр

    “Сәламәтлек” спартакиадасы кысаларында муниципаль район башлыгы призына көрәш буенча шәхси-команда беренчелеге җиңүчеләре һәм призчылары

    60 килограмм авырлыкта

    Беренче урында Иске Чүриледән Рамил Хәсәнов, икенче – педагогика көллиятеннән Булат Фәхриев, өченче урында Югары Мәтәскәдән Әлфис Мәннанов.

    65 килограмм авырлыкта

    Беренче урында “Игенче” ширкәтеннән Рамил Хәкимҗанов, икенче – “Арча” спорт мәктәбеннән Салават Әхмәтгалиев, өченче урында  “Северный” ширкәтеннән Илназ Кәримов.

    70 килограмм авырлыкта

    Беренче урында Югары Мәтәскәдән Фәнгиз Мәннанов, икенче – педагогика көллиятеннән Азат Хәмзин, өченче урында “Игенче” ширкәтеннән Илназ Гәрәев.

    75 килограмм авырлыкта

    Беренче урында Яңа Кенәрдән Илшат Фазылҗанов, икенче –  “Северный” ширкәтеннән Муса Шакиров, өченче урында “Игенче” ширкәтеннән Азат Сираҗиев.

    80 килограмм авырлыкта

    Беренче урында “Игенче” ширкәтеннән Дамир Әһлиуллин, икенче – педагогика көллиятеннән Инсаф Мөбарәкшин, өченче урында  “Игенче” ширкәтеннән Фәнил Мөхетдинов.

    85 килограмм авырлыкта

    Беренче урында “Игенче” ширкәтеннән Фаяз Зарипов, икенче – Арча агросәнәгать көллиятеннән Илназ Әскәров, өченче урында “Северный” ширкәтеннән Ринат Николаев.

    90 килограмм авырлыкта

    Беренче урында “Ак барс” агрокомплексыннан Нәсим Габидуллин, икенче – педагогика көллиятеннән Булат Кәримуллин, өченче урында “Игенче” ширкәтеннән Динар Гатауллин.

    100 килограмм авырлыкта

     Беренче урында педагогика көллиятеннән Илшат Идиятов, икенче – Өчиледән Әнис Гарипов, өченче урында Арча агросәнәгать көллиятеннән Илүс Әскәров.

    130 килограмм авырлыкта

    Беренче урында Арчадан Илнур Зәйнуллин, икенче – педагогика көллиятеннән Альмир Мифтахов, өченче урында Арча агросәнәгать көллиятеннән Айдар Мөхәрләмов.

    130 килограммнан югары авырлыкта

    Беренче урында Арчадан Руслан Абдуллин, икенче – Кишеттән Альберт Ситдыйков, өченче урында “Северный” ширкәтеннән Рәдис Гәрәев.

    Командалар арасында беренче урында “Игенче” (Наласа), икенче – Арча педагогика көллияте, өченче – “Северный” (Шушмабаш).

    Реклама

    Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: