http://arskmetall.ru/?erid=LgsiSnffX
Арск-Информ

Арча районы

Рус Тат
Арча яңалыклары

Арча районы комбайнчылары республика конкурсында җиңде

Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Миңнеханов эшче профессиясен дәрәҗәсен күтәрү һәм популярлаштыру, урып-җыю техникасын югары эффектлы итеп эшләтү максатыннан югары күрсәткечләргә ирешкән комбайн экипаҗларына Татарстан Республикасы агросәнәгать комплексының “Иң яхшы комбайнчысы” дигән республика конкурсы игълан иткән иде.

Әлеге премияне алу өчен  хуҗалыкларның барлык комбайнчылары да көрәштеләр.  Конкурс йомгаклары буенча сайлап алынган комбайнчылар исемлеге:

 

№ п/п

Хозяйство

Ф.И.О комбайнера

Группа
комбайна

Марка комбайна

Год выпуска комбайна

Отработано, дн.

Намо-
лочено, тн/га

 
 

1

ООО АФ Кырлай

Сибаев Нияз Гаязович

1 группа

СК-5 «Нива»

2005

39

1648

 

2

Нафиков Ильшат Ринатович

3 группа

Нью Холланд CS

2008

40

3341

 

3

Залялиев Рафис Нуретдинович

3 группа

Нью Холланд CX

2015

40

2812

 

4

Галимуллин Радик Шамилович

3 группа

Нью Холланд CS

2007

39

2614

 

5

Сабиров Ильгиз Фирдинатович

3 группа

Нью Холланд CS

2007

40

2329

 

6

Закиров Ленар Фанисович

3 группа

Нью Холланд CS

2008

31

2321

 

7

Гумеров Раиль Фаилович

косовица

КСУ-1

2018

51

2640

 

8

ООО АФ Игенче

Абдрахманов Ильнур Фаритович

2 группа

Клаас Мега-370

2011

42

2179

 

9

Вильданов Харис Гаделшиевич

2 группа

Клаас Мега-370

2014

44

2073

 

10

Назмутдинов Расих Госманович

3 группа

Клаас Тукано -430

2008

46

2542

 

11

Абдуллин Марат Абдулхарисович 

3 группа

Нью Холланд CS

2011

46

2427

 

12

Фатхрахманов Айнур Айдарович

3 группа

КЗС-1218

2015

46

2287

 

13

Закиров Ришат Рафкатович

3 группа

Нью Холланд CS

2008

45

2144

 

14

ООО СХП Северный

Юсупов Анас Гилмуллович

1 группа

Вектор-410

2004

34

1427

 

15

Шакуров Кадир Шамилович

1 группа

КЗС-812

2011

34

1251

 

16

Низамов Радис Шамилович

2 группа

КЗР-10 «Полесье»

2010

35

1932

 

17

Зиннатуллин Рамиль Равилович

косовица

Челенджер

2014

44

2570

 

18

ООО Агрокомплекс Ак Барс

Набиуллин Разил Расипович

1 группа

КЗС-812

2009

39

1006

 

19

Файзрахманов Раиль Радифович

3 группа

Нью Холланд CX

2012

39

2886

 

20

Котдусов Айрат Ренатович

косовица

МакДон

2007

19

1873

 

21

ООО Тукай

Сафаров Радиф Аглиуллович

1 группа

Вектор-410

2017

30

1844

 

22

Фаттахов Фердинанд Гилемханович

1 группа

СК-5 «Нива»

2009

30

1104

 

23

Фаттахов Рафиль Рамилевич

3 группа

Акрос-595

2018

30

2184

 

24

ООО АФ Аю

Каюмов Вагиз Мударисович

1 группа

СК-5 «Нива»

2007

30

1173

 

25

Шагидуллин Фаиль Билалаович

1 группа

СК-5 «Нива»

2004

30

1140

 

26

ООО АФ  Ватан

Файзиев Дамир Габделбарович

1 группа

КЗС-812

2011

32

1286

 

27

ООО Корсинский МТС

Шарафиев  Ахат Агзамович

3 группа

Акрос-595

2017

29

2378

 

28

ООО АФ Казанка

Халиуллин Фаиль Файзрахманович

2 группа

Акрос-530

2008

33

2238

 

29

ООО АФ Заря

Хасбиуллин Раиль Рафаилевич

3 группа

КЗС-1218

2018

25

2250

 
   
 

 

 

 

 

Хәзер Арча һәм Арча районы яңалыкларын безнең Telegram-каналдан да белә аласыз

 

Следите за самым важным и интересным в Telegram-каналеТатмедиа

Оставляйте реакции

0

0

0

0

0

К сожалению, реакцию можно поставить не более одного раза :(
Мы работаем над улучшением нашего сервиса

Нет комментариев