Арск-Информ
  • Рус Тат
  • Арчада велосипедны фигуралы йөртү буенча ярышлар узды.

    Ярышларда барлыгы 80 укучы катнашты.

    17 мартта Арча Укучылар Сараенда велосипедны фигуралы йөртү буенча ярышларузды.

    Ярышларга Казан шәһәреннән дә катнашучылар килде.

     Катнашучылар 5 яшь төркемендә ярышты:

    1. 8-9 яшьлек малайлар, кызлар

    2. 10-11 яшьлек малайлар, кызлар

    3. 12-13 яшьлек малайлар, кызлар

    4. 14-15 яшьлек егетләр, кызлар

    5. 16-21 яшьлек яшүсмерләр, яшүсмер кызлар

    Җиңүчеләр һәм призерлар грамоталар һәм медальләр белән бүләкләнде.

    Ярышларда җиңүчеләр:

    8-9 яшьлек малайлар арасында:

    1 урын-Нигъмәтҗанов Данияр, Укучылар сарае, тренеры Сафин Л.Я.

    2 урын-Абдуллин Камил, Укучылар сарае, тренеры Сафин Л.Я.

    8-9 яшьлек кызлар арасында:

    1 урын-Кадыйрова Камилә, Түбән Аты мәктәбе, тренеры Сафин Л. Я.

    10-11 яшьлек малайлар арасында:

    1 урын-Зиннәтуллин Риназ, Укучылар сарае, тренеры Сафин Л.Я.

    1 урын-Маликов Рүзәл, Түбән Аты мәктәбе, тренеры Сафин Л.Я.

    2 урын-Галиев Сөләйман, Хәсәншәех мәктәбе, тренеры Мостафин Р.Р.

    3 урын-Шәмсетдинов Рүзәл, Укучылар сарае, тренеры Сафин Л.Я.

    10-11 яшьлек кызлар арасында:

    1 урын-Гарипова Азалия, Лесхоз мәктәбе, тренеры Шакиров И.Х.

    2 урын-Шакирова Милена, Лесхоз мәктәбе, тренеры Шакиров И.Х.

    3 урын-Нуриева Камилә, Лесхоз мәктәбе, тренеры Шакиров И.Х.

    12-13 яшьлек кызлар арасында:

    Реклама

    1 урын-Әхмәтҗанова Камилә, Хәсәншәех мәктәбе, тренеры Мостафин Р.Р.

    2 урын-Таҗиева Фирүзә, Укучылар сарае, тренеры Сафин Л.Я.

    3 урын-Шәймәрданова Зәринә, Сикертән мәктәбе, тренеры Нәбиуллин Р.Р.

     

    12-13 яшьлек малайлар арасында:

    1 урын-Усманов Марсель, Укучылар сарае , тренеры Фәхриев И.М.

    2 урын-Оландер Роман, Мәскәү районы Балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе, Казан шәһәре

    3 урын-Галәветдинов Әмирхан, Укучылар сарае, тренеры Минхәиров Ф.Ф.

    14-15 яшьлек егетләр арасында:

    1 урын-Мөхәмәтҗанов Раил, Мәскәү районы Балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе, Казан шәһәре

    2 урын-Камалетдинов Азат, Укучылар сарае, тренеры Фәхриев И.М.

    3 урын-Сафин Руслан, «Стрела " командасы, тренеры Нәбиуллин Р.Р.

    14-15 яшьлек кызлар арасында:

    1 урын-Мәҗитова Илсөя, Укучылар сарае, тренеры Минхәиров Ф.Ф.

    2 урын-Нәгыймова Руфина, Сикертән мәктәбе, тренеры Нәбиуллин Р.Р.

    3 урын-Мөхәммәтшина Сәлимә, Укучылар сарае, тренеры Минхәиров Ф.Ф.

    16-21 яшьлек  яшүсмерләр арасында:

    1 урын-Мулламухаметов Шамил, Мәскәү районы ДДЮТиЭ, Казан шәһәре

    2 урын-Сабитов Илгиз, «Стрела " командасы, тренеры Нәбиуллин Р.Р.

    3 урын-Зыятдинов Әлфис, Лесхоз мәктәбе, тренеры Шакиров И.Х.

    16-21 яшьлек яшүсмер кызлар арасында:

    1 урын-Шәмсиева Алинә, Арча педагогия көллияте, тренеры Минхәиров Ф.Ф.

    2 урын-Голобокова Дарья, Мәскәү районы Балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе, Казан шәһәре

    3 урын-Сибагатуллина Ләйсән, Лесхоз мәктәбе, тренеры Шакиров И.Х.

    Хәзер Арча һәм Арча районы яңалыкларын безнең Telegram-каналдан да белә аласыз

     

    Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


    Реклама

    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: