Арск-Информ
  • Рус Тат
  • Фәнил Гәрәфиев истәлегенә үткәрелгән чаңгы ярышы нәтиҗәләре

    15 февральдә Арча стадионында Фәнил Гәрәфиев истәлегенә үткәрелгән чаңгы ярышы нәтиҗәләре

    2008–2009 елгы малайлар арасында:

    1 урында – Иске Кырлайдан Нурислам Әхмәтшин;

    2 урында – Үрнәктән Ислам Шигабиев;

    3 урында – Иске Кырлайдан Адель Колистратов.

    2008–2009 елгы кызлар арасында:

    1 урында – Иске Кырлайдан Диләрә Шакирова;

    2 урында – Теләчедән Зәринә Фәтхуллина;

    3 урында – Сеҗедән Нәфисә Закирова.

    2006–2007 елгы малайлар арасында:

    1 урында – Балтачтан Илназ Кәбиров;

    2 урында – 6нчы мәктәптән Әлфис Һидиятуллин;

    3 урында – Иске Кырлайдан Риназ Сәйфуллин.

    2006–2007 елгы кызлар арасында:

    1 урында – Арчаның 5нче гимназиясеннән Илфира Мәрдәнова;

    2 урында – Иске Кырлайдан Сара Сабирова;

    3 урында – 6нче мәктәптән Алия Гомәрова;

    2004–2005 елгы кызлар арасында:

    1 урында – Ашытбаштан Рүзәл Әүхәдиев;

    2 урында – Үрнәктән Раил Хафизов;

    3 урында – Иске Кырлайдан Илназ Хөсәенов.

    2004–2005 елгы кызлар арасында:

    1 урында – Арчаның 5нче гимназиясеннән Энҗе Фәйзрахманова;

    2 урында – 6нчы мәктәптән Алия Диярова;

    3 урында – Балтачтан Гөлшат Сөләйманова.

    2002–2003 елгы малайлар арасында:

    1 урында – Ашытбаштан Булат Шәйхетдинов;

    2 урында – педагогика көллиятеннән Никита Борисов;

    3 урында – 2нче мәктәптән Илназ Дияров.

    2002–2003 елгы кызлар арасында:

    1 урында – Теләчедән Айзилә Дәүләтшина;

    2 урында – педагогика көллиятеннән Эльвира Вафина;

    3 урында – 2нче мәктәптән Илүзә Мингазова.

    2001 елгы һәм өлкәнрәк малайлар арасында:

    1 урында – педагогика көллиятеннән Илназ Шәрәфиев;

    2 урында – Теләчедән Булат Сәлимов;

    3 урында – Биектаудан Рәсим Нигматуллин.

    2001 елгы һәм өлкәнрәк кызлар арасында:

    1 урында – педагогика көллиятеннән Алисә Мортазина;

    2 урында – педагогика көллиятеннән Мәрьям Бикбаева;

    3 урында – 6нче балалар бакчасыннан Ләйсән Галимуллина.

    Ветераннар арасында:

    1 урында – Сикертәннән Рәзил Нәбиуллин, Арчаның 5нче гимназиясеннән Гүзәл Абдуллина;

    2 урында – “Татавтодор” җәмгыятеннән Илдус Солтанов, Гөлзирә Зиннатова;

    3 урында – Иске Кырлайдан Айрат Ситдиков.

    Төп гомумбелем мәктәпләре арасында:

    1 урында – Иске Кырлай мәктәбе;

    2 урында – Урта Курса мәктәбе;

    3 урында – Сеҗе мәктәбе.

    Урта гомумбелем мәктәпләре арасында:

    1 урында – Лесхоз мәктәбе;

    2 урында – Ашытбаш мәктәбе;

    3 урында – Курса-почмак мәктәбе.

    Реклама

    Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: