Арск-Информ
  • Рус Тат
  • Арча районының алдынгы комбайнчылары

    Районның алдынгы комбайнчылары

    Алдынгы комбайнчылар

    (Мәгълүматлар 10 сентябрьгә)

     

    Хуҗалыклар

    Комбайнчының исем-фамилиясе

    Комбайн маркасы

    Суктырылган ашлык, тн

     
     

    Кырлай

    Нәфыйков Илшат

    Нью Холланд CS

    2870

     

    Кырлай

    Җәләлиев Рафис

    Нью Холланд CX

    2446

     

    Курса МТСы

    Шәрәфиев  Әхәт

    Акрос-595

    2349

     

    Кырлай

    Галимуллин Радик

    Нью Холланд CS

    2249

     

    Казанка

    Хәлиуллин Фаил

    Акрос-530

    2238

     

    Курса МТСы

    Хәбибуллин Радик

    Акрос-580

    2061

     

    Тукай

    Фәттахов Рафил

    Акрос-595

    2054

     

    Кырлай

    Закиров Ленар

    Нью Холланд CS

    2011

     

    Кырлай

    Сабиров Илгиз

    Нью Холланд CS

    1982

     

    Ак барс агрокомп.

    Фәйзрахманов Раил

    Нью Холланд CX

    1982

     

    Таң

    Хәсбиуллин Раил

    КЗС-1218

    1895

     

    Курса МТСы

    Нуриев Ленар

    Клаас Тукано -430

    1856

     

    Ашытбаш

    Хәбибуллин Илшат

    Клаас Лексион -540

    1848

     

    Северный

    Габдрахманов Равил

    КЗС-1218

    1750

     

    Тукай

    Сәфәров Рәдиф

    Вектор-410

    1728

     

    Казанка

    Әхмәдиев  Әхмәт

    Акрос-530

    1693

     

    Курса МТСы

    Хөснетдинов Фәнис

    Акрос-550

    1689

     

    Яңарыш

    Гыйлаҗев Фәнил

    Акрос-530

    1646

     

    Яңарыш

    Хөснетдинов Фәрит

    Акрос-530

    1605

     

    Северный

    Низамов Рәдис

    КЗР-10 «Полесье»

    1600

     

    Игенче

    Нәҗметдинов Расих

    Клаас Тукано -430

    1582

     

    Яңарыш

    Мөхәммәтҗанов Фәрит

    Акрос-530

    1556

     

    Ташкичү

    Хәбибуллин Рәдиф

    Клаас Лексион -540

    1523

     

    Ташкичү

    Яруллин Марсель

    КЗС-1218

    1493

     

    Яңарыш

    Галиәхмәтов Рөстәм

    Акрос-530

    1491

     

    Северный

    Николаев Альберт

    Джон Дир-9660

    1458

     

    Ак барс агрокомп.

    Габидуллин Яхъя

    Нью Холланд CSX

    1449

     

    Игенче

    Абдуллин Марат 

    Нью Холланд CS

    1438

     

    Игенче

    Йосыфҗанов Нияз

    Клаас Тукано -430

    1407

     

    Северный

    Мифтахов Мидхәт

    КЗС-1218

    1364

     

    Игенче

    Закиров Ришат

    Нью Холланд CS

    1361

     

    Кырлай

    Сибаев Нияз

    СК-5 «Нива»

    1346

     

    Игенче

    Фәтхрахманов Айнур

    КЗС-1218

    1321

     

    Игенче

    Вильданов Хәниф

    Нью Холланд CS

    1260

     

    Кызыл-Яр

    Мөхәмәтшин Фәнил

    КЗС-1218

    1254

     

    Игенче

    Абдрахманов Илнур

    Клаас Мега-370

    1249

     

    Ташкичү

    Сафин Наил

    ДОН-1500

    1230

     

    Игенче

    Вилданов Харис

    Клаас Мега-370

    1230

     

    Ватан

    Сабиров Илфир

    КЗС-1218

    1229

     

    Таң

    Кавиев Илдар

    Акрос-580

    1223

     

    Курса МТСы

    Минһаҗев Марсель

    Акрос-580

    1210

     

    Кишет

    Зарипов Ленар

    Акрос-530

    1204

     

    Игенче

    Сибгатуллин Илъяр

    Клаас Тукано -430

    1193

     

    Кызыл-Яр

    Кәрамов Азат

    Клаас Лексион -540

    1189

     

    Курса МТСы

    Гыйбадуллин Шамил

    Акрос-580

    1187

     

    Игенче

    Гыйльфанов Нияз

    КЗС-1218

    1186

     

    Северный

    Йосыпов Әнәс

    Вектор-410

    1103

     

    Северный

    Шәкүров Кадир

    КЗС-812

    1090

     

    Ак барс агрокомп.

    Фәһмиев Динар

    Нью Холланд CSX

    1081

     

    Ватан

    Фәйзиев Дамир

    КЗС-812

    1059

     

    Ак барс агрокомп.

    Шәймуллин Марсель

    Нью Холланд ТХ-65

    1041

     

    Кишет

    Җаббаров Рәмис

    Клаас Лексион -540

    1027

     

    Тукай

    Фәттахов Фердинанд

    СК-5 «Нива»

    1012

     

    Таң

    Җаббаров Рамил

    Клаас Лексион -540

    1011

     

    Ак барс агрокомп.

    Газизов Ранис

    Нью Холланд CX

    989

     

    Яңарыш

    Кириллов Алексей

    КЗС-812

    977

     

    Ак барс агрокомп.

    Солтанов Илфар

    Нью Холланд ТХ-65

    967

     

    Ак барс агрокомп.

    Габидуллин Мәүлит

    Нью Холланд CX

    934

     

    Аю

    Каюмов Вагиз

    СК-5 «Нива»

    930

     

    Аю

    Шаһидуллин Фаил

    СК-5 «Нива»

    905

     

    Яңарыш

    Гыйбаев Айрат

    Акрос-530

    899

     

    Ватан

    Николаев Александр

    КЗС-812

    869

     

    Ак барс агрокомп.

    Идиятов Ядкәр

    Нью Холланд ТХ-65

    842

     

    Ак барс агрокомп.

    Гыйниятов Булат

    Нью Холланд ТХ-65

    840

     

    Ак барс агрокомп.

    Нәбиуллин Разил

    КЗС-812

    790

     

    Аю

    Хәсәнов Илдар

    ДОН-1500

    790

     

    Казанка

    Хәйруллин Илшат

    ДОН-1500

    789

     

    Ашыт

    Латыйпов Илсур

    Акрос-530

    726

     

    Ак барс агрокомп.

    Котдусов Ильшат

    КЗС-812

    722

     

    Ашыт

    Ахметшин Рәдис

    Акрос-530

    709

     

    Ашыт

    Гатиятуллин Якуб

    ДОН-1500

    699

     

    Кишет

    Гайнетдинов Рүзәл

    Акрос-530

    650

     

    Кишет

    Закиров Марсель

    ДОН-1500

    634

     

    Аю

    Хисамиев Альберт

    ДОН-1500

    625

     

    Ак барс агрокомп.

    Фәйзрахманов Радик

    Нью Холланд CSX

    604

     

    Ак барс агрокомп.

    Хуҗин Алмаз

    Нью Холланд ТХ-65

    591

     

    Төрнәле-Пошалым

    Шәрәфиев Фаил

    Акрос-530

    589

     

    Кишет

    Хафизуллин Рафил

    ДОН-1500

    580

     

    Ватан

    Фәйзиев Рамил

    ДОН-1500

    561

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Арыш уруда иң яхшы механизаторлар

     

    Хуҗалыклар

    Комбайнчының исем-фамилиясе

    Агрегат маркасы
     

    Урылган гектары

     
     

    Кырлай

    Гомәров Раил

    КСУ-1

    1893

     

    Ак барс агрокомп.

    Котдусов Айрат

    МакДон

    1643

     

    Северный

    Зиннәтуллин Рамил

    Челенджер

    1618

     

    Игенче

    Вильданов Хәлим

    Челенджер

    714

     

    Яңарыш

    Алиуллов Ренат

    ЕС-1

    710

     

    Аю

    Сафиуллин Марсель

    МакДон

    636

     

    Игенче

    Мөхәмәдиев  Илнар

    КСУ-1

    394

     

    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: