Арск-Информ
  • Рус Тат
  • Арчаның алдынгы комбайнчылары

    Алдынгы комбайнчылар (Мәгълүматлар 12 сентябрьгә)

    Алдынгы комбайнчылар

    (Мәгълүматлар 12 сентябрьгә)

     

    Хуҗалыклар

    Комбайнчының исем-фамилиясе

    Комбайн маркасы

    Суктырылган ашлык, тн

     
     

    Кырлай

    Нәфыйков Илшат

    Нью Холланд CS

    2929

     

    Кырлай

    Җәләлиев Рафис

    Нью Холланд CX

    2489

     

    Курса МТСы

    Шәрәфиев  Әхәт

    Акрос-595

    2378

     

    Кырлай

    Галимуллин Радик

    Нью Холланд CS

    2290

     

    Таң

    Хәсбиуллин Раил

    КЗС-1218

    2250

     

    Казанка

    Хәлиуллин Фаил

    Акрос-530

    2238

     

    Тукай

    Фәттахов Рафил

    Акрос-595

    2184

     

    Ак барс агрокомп.

    Фәйзрахманов Раил

    Нью Холланд CX

    2167

     

    Кырлай

    Сабиров Илгиз

    Нью Холланд CS

    2020

     

    Кырлай

    Закиров Ленар

    Нью Холланд CS

    2011

     

    Курса МТСы

    Хәбибуллин Радик

    Акрос-580

    2002

     

    Ашытбаш

    Хәбибуллин Илшат

    Клаас Лексион -540

    1991

     

    Северный

    Габдрахманов Равил

    КЗС-1218

    1928

     

    Курса МТСы

    Нуриев Ленар

    Клаас Тукано -430

    1923

     

    Тукай

    Сәфәров Рәдиф

    Вектор-410

    1844

     

    Игенче

    Нәҗметдинов Расих

    Клаас Тукано -430

    1749

     

    Северный

    Низамов Рәдис

    КЗР-10 «Полесье»

    1732

     

    Курса МТСы

    Хөснетдинов Фәнис

    Акрос-550

    1703

     

    Яңарыш

    Гыйлаҗев Фәнил

    Акрос-530

    1700

     

    Казанка

    Әхмәдиев  Әхмәт

    Акрос-530

    1693

     

    Ташкичү

    Хәбибуллин Рәдиф

    Клаас Лексион -540

    1661

     

    Яңарыш

    Хөснетдинов Фәрит

    Акрос-530

    1657

     

    Ташкичү

    Яруллин Марсель

    КЗС-1218

    1647

     

    Игенче

    Абдуллин Марат

    Нью Холланд CS

    1605

     

    Игенче

    Йосыфҗанов Нияз

    Клаас Тукано -430

    1589

     

    Яңарыш

    Мөхәммәтҗанов Фәрит

    Акрос-530

    1582

     

    Ак барс агрокомп.

    Габидуллин Яхъя

    Нью Холланд CSX

    1566

     

    Северный

    Николаев Альберт

    Джон Дир-9660

    1550

     

    Яңарыш

    Галиәхмәтов Рөстәм

    Акрос-530

    1503

     

    Игенче

    Фәтхрахманов Айнур

    КЗС-1218

    1476

     

    Игенче

    Закиров Ришат

    Нью Холланд CS

    1473

     

    Северный

    Мифтахов Мидхәт

    КЗС-1218

    1444

     

    Игенче

    Вилданов Харис

    Клаас Мега-370

    1360

     

    Кызыл-Яр

    Мөхәммәтшин Фәнил

    КЗС-1218

    1351

     

    Кишет

    Зарипов Ленар

    Акрос-530

    1323

     

    Ватан

    Сабиров Илфир

    КЗС-1218

    1320

     

    Арыш уруда иң яхшы механизаторлар

     

    Хуҗалыклар

    Комбайнчының исем-фамилиясе

    Агрегат маркасы

    Урылган, га

     
     

    Кырлай

    Гомәров Раил

    КСУ-1

    2014

     

    Северный

    Зиннәтуллин Рамил

    Челенджер

    1758

     

    Ак барс агрокомп.

    Котдусов Айрат

    МакДон

    1693

     

    Аю

    Сафиуллин Марсель

    МакДон

    636

     

    Игенче

    Вилданов Хәлим

    Челенджер

    764

     

    Игенче

    Мөхәммәдиев  Илнар

    КСУ-1

    444

     

    Яңарыш

    Алиуллов Ренат

    ЕС-1

    710

     

    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: