Арск-Информ
  • Рус Тат
  • Җиңүчеләр "Созвездие-Йолдызлык" фестивалендә чыгыш ясаячак

    "Арча йолдызлары - 2022" бәйсе җиңүчеләре бер сәхнәгә җыелды

    10 март көнне Арча район мәдәният йортында "Арча йолдызлары - 2022" бәйгесенең гала-концерты булды. Өч көн дәвамында балалар сәнгать мәктәбендә барган сайлап алу турларыннан соң, түбәндәге җиңүчеләр билгеләнде. 

    Список Награждаемых Лауреатов 1 степени

     

    Ф.И.О.

    Руководитель

    Учебное заведение

    1

    Юсупова Ралина

    Минхаерова Гузель Марселевна

    АДШИ

    2

    Зиннатуллина Ляля

    Харисова Чулпан Фирдантовна

    АДШИ

    3

    Сиразиева Ильсияр

    Харисова Чулпан Фирдантовна

    АДШИ

    4

    Якупова Розлина

    Харисова Чулпан Фирдантовна

    АДШИ

    5

    Набиуллина Зарина

    Ганиева Алена Ильинична

    АДШИ

    6

    Галиев Рамазан

    Хафизов Артур Газинрович

    АДШИ

    7

    Миннулина Жасмин

    Фатыхова Альбина Махмудовна

    АДШИ

    8

    Тимергалиева Эльза

    Хусаинова Алсу Галимзяновна

    АДШИ

    9

    Надыршина Зиля

    Алмаева Лейсан Талгатовна

    МБОУ АСОШ №6

    10

    Сафина Регина

    Алмаева Лейсан Талгатовна

    МБОУ АСОШ №6

    11

    Кутдусова Сафия

    Сабирова Гульнара Барыевна

    АДШИ

    12

    Ахмадуллин Рустам

    Тазиева Гульшат Сайфулхановна 

    «МБОУ Хасаншаихская ООШ»

    13.

    Лексин Денис

    Зиннатова Зиля Камилевна

    МБУ ДО «Дворец школьников»

    14

    Тухватуллина Алия

    Сабирова Гульнара Барыевна

    АДШИ

    15

    Шамсетдинова Ралина

    Сабирова Гульнара Барыевна

    АДШИ

    16

    Хамдеева Диляра

    Сабирова Гульнара Барыевна

    АДШИ

    17

    Ибрагимова Амина

    Гараева Гульнара Расимовна

    АДШИ

    18

    Тимергалиев Даниль

    Минхаерова Гузель Марселевна

    АДШИ

    19

    Ахмадеева Гузель

    Хабибрахманова Айгуль Ринатовна

    АДШИ

    20

    Галимова Аделина

    Ганиева Алена Ильинична

    АДШИ

    21

    Гатауллина Адиля

    Харисова Чулпан Фирдантовна

    АДШИ

    22

    Тухфатуллина Зиля

    Фатыхова Альбина Махмудовна

    АДШИ

    23

    Хуснутдинова Зиля

    Фатыхова Альбина Махмудовна

    АДШИ

    24

    Сафаргалиева Айсылу

    Фатыхова Альбина Махмудовна

    АДШИ

    25

    Кутдусова Марьям

    Фатыхова Альбина Махмудовна

    АДШИ

    26

    Гатауллин Камиль

    Фатыхова Альбина Махмудовна

    АДШИ

    28

    Карягина Карина

    Фатыхова Альбина Махмудовна

    АДШИ

    29

    Пантелеев Родион

    Фатыхова Альбина Махмудовна

    АДШИ

    30

    Гайнутдинова Азалия

    Фатыхова Альбина Махмудовна

    АДШИ

    31

    Алмаева Диана

    Минхаерова Гузель Марселевна

    АДШИ

    32

    Багаутдинов Динияр

    Минхаерова Гузель Марселевна

    АДШИ

    33

    Шаймуллина Сафина

    Минхаерова Гузель Марселевна

    АДШИ

    34

    Сиразиева Ильзира

    Харисова Чулпан Фирдантовна

    АДШИ

    36

    Гарипова Зухра

    Гараева Гульнара Расимовна

    АДШИ

    37

    Галиуллина Лейсан

    Гараева Гульнара Расимовна

    АДШИ

    38

    Вильданов Рамазан

    Гайнуллин Булат Марселевич

    АДШИ

    39

    Шакирова Аделина

    Гайнуллин Булат Марселевич

    АДШИ

    40

    Мингазова Резеда

    Валиуллина Валентина Валериевна

    АДШИ

    41

    Юсупова Амина

    Сибгатуллина Гузель Хамматовна

    МБОУ АСОШ №1

    42

    Камалетдинова Диля

    Ибатуллина . Ф. С

    Шушмабашский Д/С

    43

    Нуретдинова Аделина

    Капралова Вероника Султановна

    Арский Д/С № 1

    44

    Гарипова Амина

    Гумерова Альбина Данисовна.

    Исламова Аниса Фаридовна.

    «ЦРР- детский сад  № 4

    45

    Ибрагимов Айзат    

    АлмаеваЛейсанТалгатовна

    МБОУ АСОШ №6

     

    46

    Тумакова Анна (конферанс)

    Хафизов Артур Газинурович

    АДШИ

    47

    Миннашаева Эльза (конферанс)

    Ахунова Лейсан Ахатовна

    АДШИ

    48

    Махмутова Ильвина , Магсумов Данир

    Шакирова Гульнара Назиповна, Гайнетдинова Ильфания Мирзахасанова

    Арский Д/С №9

    49

    Гайфуллина Гульсем

    Идиятуллина Рафия Талгатовна    

    Шурабашская ООШ

     

    50

    Габдельбаров Ранель (конферанс)

    Габдельбарова Д.М.

    АНОШ №3

    51

    Ахмадуллин Рустам (конферанс)

    Тазиева Гульшат Сайфулхановна

    «МБОУ Хасаншаихская ООШ»

    52

    Мубаракшина Ралина , Нигметзянова Элина

    Абдуллина Юлдуз Ильдусовна

    Арский Д/с №2

    53

    Коллектив.Вокальный Ансамбль «Кунелле балачак»

    Фатыхова. А.М, Ганиева А.И.

    АДШИ

    54

    «Ар –и – Эль»

    Камалова .Э.И

    АДШИ

    55

    «Аллегро»

    Ондрина .А.Р.

    РДК

    56

    «Соембикэ голлэре»

    Гилазиева. И.М

    МБУ ДО «Дворец школьников»

    57

    Валиева Зифа

    Тухфатуллина Т. А.

    Старочурилинская СОШ

    58

    Юсупова Амина

    Ильина Л.Ю.

    МБУ ДО «Дворец школьников»

    59

    Гиззатова Лиана

    Ильина Л.Ю., Прахова К.Р.

    МБУ ДО «Дворец школьников»

    60

    Котова Валерия (старшая)

    Ильина Л.Ю.

    МБУ ДО «Дворец школьников»

    61

    Абдуллина Айсылу

    (старшая)

    Ильина Л. Ю.

    МБУ ДО «Дворец школьников»

     

    Список награждаемых Лауреатов 2 и 3 степени    

    1

    Шакирова Зиля

    Гараева  Гульнара Расимовна

    АДШИ

    Лауреат

    2 степени

    2

    Юсупова Раяна

    Минхаерова Гузель Марселевна

    АДШИ

    Лауреат

    2 степени

    3

    МахмутоваИльвина

    Гараева  Гульнара Расимовна

    АДШИ

    Лауреат

    3 степени

    4

    Ахтямова Малика

    Исмагилов РадифМиннеханович

    АСОШ № 7

    Лауреат

    2 степени

    5

    Назмиева Лейла

    Гараева  Гульнара Расимовна

    АДШИ

    Лауреат

    2 степени

    6

    ФайзрахмановаСамира

    Гараева  Гульнара Расимовна

    АДШИ

    Лауреат

    2 степени

    7

    СамигуллинаАдиля

    ХабибрахмановаАйгульРинатовна

    АДШИ

    Лауреат

    2 степени

    8

    ГиззатуллинаКамиля

    ХабибрахмановаАйгульРинатовна

    АДШИ

    Лауреат

    2 степени

    9

    Гарапшина Аида

     Исмагилова АйгульАглямовна

    АДШИ

    Лауреат

    3 степени

    100

    Замалиев  Раян

    Гараева  Гульнара Расимовна

    АДШИ

    Лауреат

    3 степени

    11

    Гатиятуллина Азалия

    ЗиннатоваЗиляКамилевна

    МБУ ДО «Дворец школьников»

    Лауреат

    2 степени

    12

    ФайзиеваРалина

    КамалиевЛинар Ринатович

    МБОУ «Арская Гимназия №5»

    Лауреат

    2 степени

    13

    Бикчантаева  Чулпан

    БикчантаеваНурзиляРафаэловна

    МБОУ Кошлаучская  основная общеобразовательная школа.

    Лауреат

    Реклама

    2 степени

    14

    Валиева Адиля

    Исмагилов РадифМиннеханович

    АСОШ № 7

    Лауреат

    3 степени

    15

    Князева Камиля

    Исмагилов РадифМиннеханович

    АСОШ № 7

    Лауреат

    3 степени

    16

    Валиева Зифа

    Закирова Лилия Равилевна

    Старочурилинская СОШ

    Лауреат

    2 степени

    17

    Гиниятуллина Зарина

    ЗиннатоваЗиляКамилевна

    МБУ ДО «Дворец школьников»

    Лауреат

    2 степени

    18

    Ахметзянова Эмилия

    Фатыхова Альбина Махмудовна

    АДШИ

    Лауреат

    2 степени

    19

    Тимергалеева Азалия

    Фатыхова Альбина Махмудовна

    АДШИ

    Лауреат

    2 степени

    20

    МухутдиноваНазгуль

    Сафиуллин Булат Магсумзянович

    АДШИ

    Лауреат

    3 степени

    21

    Пантелеев Родион

    Фатыхова Альбина Махмудовна

    АДШИ

    Лауреат

    2 степени

    22

    ГалавиевТагир

    Файзрахманова Алсу Айдаровна,Мухаметшина М.Ф. Шигапова К.Х

    Арский Д/с №5

    Лауреат

    3 степени

    23

    ЗиннатоваЗайнап

    ЗиннатоваЗиляКамилевна

    МБУ ДО «Дворец школьников

    Лауреат

    3 степени

    24

    БариеваМиляуша

    Алеева Лейла Хусаиновна

    Арский Д/с №8

    Лауреат

    3 степени

    25

    ЗакирзяноваАдиля

    Гайнуллин Булат Марселевич

    АДШИ

    Лауреат

    2 степени

    26

    Загидуллина Амина

    ХайретдиноваГузелияГабтельбаровна

    Арский Д/с № 9

    Лауреат

     2 степени

    27

    Шайхутдинов Карим

    Харисова Чулпан Фирдантовна

    АДШИ

    Лауреат

    3 степени

    28

    Фархуллина Сафина

    Фатыхова Альбина Махмудовна

    АДШИ

    Лауреат

    2 степени

    27

    Хореографический Коллектив  Ласточки

    Ситдикова Л.Р. Салахиева Р.М

    Арский Д/с общеразвивающего вида №7

    Лауреаты

    3 степени

    28

    Конферанс. Гарипов Алим, Миннебаева Зухра.

    Ахунова Л.А.

    АДШИ

    Лауреаты

    3 степени

     

    "Созвездие-Йолдызлык" фестиваленең быел зона туры Арчада 17, 18, 19 март көннәрендә узачак. Әтнә, Теләче, Биектау, Балтач, Кумара, Саба районнары Арча мәдәният йортына җыелачак. 

    Хәзер Арча һәм Арча районы яңалыкларын безнең Telegram-каналдан да белә аласыз

     

    Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


    Реклама

    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: